Ostukorv

Helistage meile tasuta +372 5566 1884

Üle 150€ tellimustele tasuta kohaletoimetamine!

1. ÜLDTINGIMUSED 

 1. Müügitingimused kehtivad internetiaadressil: www.porceland.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Parukapood OÜ (edaspidi Porceland.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Kauba müüja on Parukapood OÜ, Narva mnt 13 Tallinn, registrikood 14166885, tel +372 55661884 
 2. Müüjal on õigus muuta ühepoolselt tingimusi, andes uutest tingimustest teada veebipoe müügitingimustes. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muutmist, siis kehtivad ostu hetkel kehtinud tingimused.
 3. Müüja poolt esitatud tingimustele lisaks kehtivad e-poest ostes Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid e-kaubandusele. Kõik hinnad Porceland veebipoes sisaldavad käibemaksu 20% ning on eurodes. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid. Porceland on isikuandmete vastutav töötleja. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Makseid vahendab Maksekeskus AS.
 4. Tootekirjelduste ja tekstide kopeerimine ning avaldamine ilma Porceland.ee veebipoe kirjaliku loata on keelatud.
 5. Parukapood OÜ on teie isikuandmete vastutav töötleja. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-IL

2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. Klient saab Porceland veebipoest osta kaupu, tasudes kogu tellimuse summa koheselt läbi maksekeskkonna. Enne makse sooritamist kontrollib klient üle tellimuse, et andmed vastaksid tegelikule soovile. Porceland veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa ostukorvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.  Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu.
  Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades paremal real asuvale “ristile”.
 2. Porceland ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Parukapood OÜ arvelduskontole.
 3. Porceland veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja nõustub nendega.

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi
 2. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad. Klient valib ise kauba kättetoimetamise viisi – Pakke saadame DPD-GA ning kulleriga koju kätte või ise järele tulles Narva mnt 13 Tallinn 10151 
 3. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.
 4. Seejärel saadame Kliendile tellimuses sisetatud e-posti aadressile ostu kinnituse.
 5.  Tellimuse eest tasutakse väljaspool Porceland veebipoodi turvalises maksekeskkonnas. Krediit või deebet kaardiga tasumisel kasutatakse Paypal maksekeskkonda, pangalingiga tasumise korral Maksekeskus AS-i maksekeskkonda. Maksekeskus AS-i turvalises keskkonnas on kliendil võimalik tasuda pangalingiga järgnevates pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop. Porceland ei oma ligipääsu Kliendi krediitkaardi ja pangakonto andmetele.
 6. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Makseid vahendab Maksekeskus AS.
 7. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 8. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−18.00)

5. KOHALETOIMETAMINE

 1. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib Porceland veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile. (dpd)
 2. Porceland.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Porceland.ee pangakontole.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Porceland veebıpood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
 4. Veebipood Porceland.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Porceland.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
 5. Võimalus on ka kaubale ise järgi tulla Tallinnas, Narva mnt 13 Pro Kapitali Ärimajas või tellida kaup koju kätte kullriga. Kui soovite pakki saada mujale Euroopas, siis palun kirjutage oma soovist porcelandeesti@gmail.com 
 6. Pakk toimetatakse kätte 1-7 tööpäeva jooksul. Kui müüja ei saa tellimust täita 21 päeva jooksul, siis tagastatakse täitmata jäänud tellimuse summa (kliendile koheselt) kliendi pangakontole, kui klient ei nõustu pikema tellimuse täitmise ajaga. Võimalik pikim tarne võib olla 2-4 nädalat kui kaupa tellitakse tootja laost ning on eraldi amärgitud tootelehel.

6. TAGASTAMISÕIGUS

 1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada. Hiljem esitatud pretensioone olenemata tagastamise põhjusest ei rahuldata.
 2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
 3. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektne kaup.
 4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil porcelandeesti@gmail.com 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ja tellimuse numbrit.
 5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

7. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

 1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
 2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Porceland.ee-d probleemist e-posti aadressil porcelandeesti@gmail.com ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.
 3. Porceland.ee ei vastuta:

 • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
 • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
 • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

8. VÄÄRAMATUD JÕUD

 1. Veebipood Porceland.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Porceland.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. PRIVAATSUSTINGIMUSED

 1. Porceland veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on Parukapood OÜ, registrikood 14166885, aadress Narva mnt 13,  Tallinn, Harjumaa, telefon  +372 55661884 ja e-post porcelandeesti@gmail.com
 2. Porcland.ee veebipood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks.
 3. Porceland.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 4. Müüja rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide veebilehe külastajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.
 5. Porceland.ee saadab uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid või teavitades meid meili teel
 6. Porceland.ee edastab isikuandmed volitatud töötlejatele:
  • Itella
  • DPD
  • Swedbank
  • SEB
  • LHV
  • Maksekeskus

  7. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Makseid vahendab Maksekeskus AS.Küpsiste kasutamineParema ostukogemuse tagamiseks kasutab Porceland.ee veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.Küpsistest keeldumineKasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri üüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.Mis on küpsis ehk cookie?Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

  10. MUUD TINGIMUSED

 1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Snug.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.
 2. Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Porceland veebipood endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.

Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Kõik tellimused üle 150€

Lihtne tagastada

Lihtne tagastada 14 päeva jooksul

100% turvaline väljaregistreerimine

PayPal / MasterCard / Visa